Bedava Oyunlar

Hayvan Kartları

Hayvan oyunu

Hayvan kartları

Hayvan Kartları Değerlendirme: 6/10

Hayvan kartları oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Hayvanlar sakladı. Döndürülür harf bir grup var. Sen arkasında aynı hayvanın sahip kartların çifti bulmak zorunda. Tersine çevirmek için iki kart üzerinde fare tıklayın. Aynı hayvan ise iki tatma kaldırılır. Farklı ise yine çeviriyor. Ekranda herhangi bir harf bırakmamaya denemek zorunda, o zaman kazandı. Hayvanlar, sizinle ayılar, köpekler, kediler, tavşanlar, maymunlar ve daha oynayacak. Oyunun sonunda diğer oyuncular üzerinde size oyunun istatistikleri söyleyecektir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 18475 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1066 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 806 görüşlerine göre

OYNAMAK
18475 kez oynandı
Hayvan Kartları

Ki kelimeyi arkasında çiftler olan av hayvanlarının,. Sen arkadan aynı hayvan sahip çiftleri bulmak zorunda. Bu oyun yenmek için tüm konsantrasyon ve bellek gerekir. Bu bellek klasik bir oyundur. Oyunun kolay sürümünde çocuk hayvanların sadece dört çift vardır oynayabilirsiniz. Bu her yaş için uygun bir oyundur. Çocukların oynamak için evcil hayvan en güzel. Bellek ne kadar iyi? Bu rakamlar her ezberlemek ihtiyacımız olacak. Beyin başlatmak ve etkinleştirmek için kart sayısı seçin.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Hayvan Kartları adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Hayvan Kartları adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Hayvan Kartları adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Hayvan Kartları bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Hayvan Kartları adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Hayvan Kartları
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205259
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137503
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81489
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!