Bedava Oyunlar

Hangi Hayvan Ben?

Hayvan oyunu

Hangi hayvan ben?

Hangi Hayvan Ben? Değerlendirme: 7/10

Hangi hayvan ben? oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyun vahşi hayvanların birçok resim gösterir, ancak şapkalı ve yavaş yavaş açığa çıkarmak vardır.Önce zaman biterse size resimde gördüğünüz hayvan tahmin edebilir misiniz? Deneyin! Bir renk kare kapsadığı resimde hayvan, bu resimler hayvan daha parçaları gösteriyor yavaş yavaş kayboluyor. Eğer hayvan adını girin ve zamanı durdurmak için gönderilmesini talep edin belirledik düşünüyorum. Eğer doğru iseniz puan kazanacaksınız. Bu görüntülerin her çözmek için sınırlı bir süre var.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 16653 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1188 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 758 görüşlerine göre

OYNAMAK
16653 kez oynandı
Hangi Hayvan Ben?

Hayvanlar renkli kareler arkasında gizli ve her fotoğraftaki biri olan hayvan anlamaya var. Bu zamana karşı bir oyun, zaman çabuk geçer ve hayvan her resimde gizli olan ne olduğunu söylemeliyim. Ortak hayvanlar, vahşi hayvanlar ve evcil hayvanlar. Haklısın ya da yanlış olup olmadığını bilmek böylece İngilizce hayvanın adını yazın ve Gönder butonuna tıklamanız gerekiyor. Eğer hayvanları seviyorum ve türler denir nasıl biliyorsanız bu sizin için bir oyundur.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Hangi Hayvan Ben? adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Hangi Hayvan Ben? adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Hangi Hayvan Ben? adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Hangi Hayvan Ben? bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Hangi Hayvan Ben? adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Hangi Hayvan Ben?
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205259
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137503
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81489
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!