Bedava Oyunlar

Hayvanlar Belirleyin

Hayvan oyunu

Hayvanlar belirleyin

Hayvanlar Belirleyin Değerlendirme: 6/10

Hayvanlar belirleyin oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyun hayvan resimleri bir çok gösterir.Önce zaman biterse size resimde gördüğünüz hayvan tahmin edebilir misiniz? Deneyin! Görüntü renkli kutular kapsamında ve hayvan altında adını koymak zorunda olduğunu. Bunun ne olduğunu hayvan tahmin etmek sınırlı bir süre var. Bildiğiniz gibi onun adını koymak zorunda. İngilizce olarak hayvan adını yazmak ve doğru ya da yanlış olup olmadığını bilmek size göndermek tıklamanız gerekiyor. Bu puan kazanmak için mümkün olan en kısa sürede tüm hayvanlar belirlemek gerekir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 29944 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 611 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 1932 görüşlerine göre

OYNAMAK
29944 kez oynandı
Hayvanlar Belirleyin

Bu oyun farklı hayvan resimleri çok var. Eğer zaman biterse önce resimde hayvan tahmin etmek mümkün olacak mı? Sadece deneyin! Av hayvanları belirlenmesi. Hayvanların fotoğrafları bazı resimler kapsamında ve tabloların altında gizleme tahmin var. Er Oynarken doğru tahmin, zaman çalıştığı daha iyi. Her bir fotoğraf çözmek için sınırlı bir süre var. Er kazanmak daha fazla puan çözmek. Ortak adlarıyla ortak Hayvanlar sadece hayvan olarak bilinen türün ve bilimsel adı, söylemek gerek yok.Isimleri İngilizce bunları koymak zorunda. Doğanın fotoğrafların her biri pusuda hayvan türleri belirlemek.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Hayvanlar Belirleyin adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Hayvanlar Belirleyin adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Hayvanlar Belirleyin adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Hayvanlar Belirleyin bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Hayvanlar Belirleyin adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Hayvanlar Belirleyin
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205259
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137503
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81489
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!