Bedava Oyunlar

parmaklar vs tavşan

Hayvan oyunu

Parmaklar vs tavşan

Parmaklar vs tavşan Değerlendirme: 5/10

Parmaklar vs tavşan oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunun temel amacı, ateş ve parmaklarınızı ortadan kaldırmaktır. Parmaklar size saldırmak için atlama gitmek mutantlar, hızlı olmak ve onları vurmak zorunda. Her seviyede düşmanları öldürmek için daha zor olacaktır.Oyun başlamadan önce, zorluk seviyesini seçebilirsiniz.Ok tuşları veya harf W (yukarı), S (aşağı), A (sol) ve D (sağ) kullanarak yürümek. Eğer fare ile nişan ve sol düğmesini tıklatın çekim için. Parmakların bu büyük ordu sizinle sonuna kadar ve bu cesur tavşan ile eğlenmek izin vermeyin!

Kez oynanmış

Bu oyunu online 11922 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1737 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 484 görüşlerine göre

OYNAMAK
11922 kez oynandı
parmaklar vs tavşan

Bu oyun diğer hayvanlar veya çekim oyunlarından biraz farklı. Böyle mayın, patlayıcı ve bomba gibi farklı silah satın alabilirsiniz. Bu online oyun, gündelik nesneler kentin parçası olan bir minyatür dünyasında ayarlanır. Bir tavşan parmak öldürmek zorunda. Sen parmaklarını ve sağlığını kaldırmak diğer düşmanları engellemek için büyük bir çeviklikle tavşan kontrol etmelidir. Karakterinizin sağlık bitti, o da oyun sona erer.Parmaklar cansız bırakmayın böylece mermi çekerken çalıştırın.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın parmaklar vs tavşan adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde parmaklar vs tavşan adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco parmaklar vs tavşan adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun parmaklar vs tavşan bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz parmaklar vs tavşan adlı bir online oyun ve video oyunudur.

parmaklar vs tavşan
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25350 oy

203892
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8394 oy

136226
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8138 oy

80161
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!