Bedava Oyunlar

Kabak Sinekler

Hayvan oyunu

Kabak sinekler

Kabak Sinekler Değerlendirme: 8/10

Kabak sinekler oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi oyun çok basit. Yapmanız gereken tek şey sineklik yaklaşan sinekler üstüne böylece fare ile hedefliyoruz ve sonra kabak sinekleri burayı tıklayınız. Birçok sinekler size lezzetli pasta kaydetmek için mümkün olduğunca öldür. Hadi bunu kimin görmek, sizin veya sinekler!

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7748 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3025 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 8.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 22 görüşlerine göre

OYNAMAK
7748 kez oynandı
Kabak Sinekler

Karasinek insan habitatlarda, tüm sineklerin% 91 için muhasebe ve aslında en çok dağıtılan böceklerin biri tüm dünyada bulunan, tüm yerli sineklerin en yaygın olanıdır. Bu ciddi hastalık taşıyabilen bir zararlı olarak kabul edilir.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Kabak Sinekler adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Kabak Sinekler adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Kabak Sinekler adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Kabak Sinekler bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Kabak Sinekler adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Kabak Sinekler
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205257
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137502
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!