Bedava Oyunlar

Katil Kedi Yavrusu

Hayvan oyunu

Katil kedi yavrusu

Katil Kedi Yavrusu Değerlendirme: 5/10

Katil kedi yavrusu oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz online oyun, sevimli bir pisi olarak oynayacak. Eğer başladığınızda size mümkün olduğunca çok sayıda fare ve hamster öldürmek için 2 dakika verilecektir. Her öldürmek size zaman küçük bir miktar geri verecektir. Hızlı arkaya öldürür Başlarken çarpanı artacak. Zaman oynamaya tutmak için biterse düşman gerekli sayı öldürmek. Taşımak için ok tuşlarını kullanın ve özel hareketleri gerçekleştirmek için ok tuşları ile birlikte boşluk çubuğunu kullanın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6257 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3525 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 12 görüşlerine göre

OYNAMAK
6257 kez oynandı
Katil Kedi Yavrusu

Taşımak için ok tuşlarını kullanın, ancak space bar ile birlikte bunları kullandığınızda, size yardımcı olabilecek bir özel hareket performans sonunda. Eğer hamster çevrili ve nereye gitmek bilmiyorum Özellikle. Bir çizgi gerçekleştirmek için space bar ile birlikte sol ve sağ tuşlarını kullanın. Kasırga kullanmak için yukarı ok tuşuna ve boşluk çubuğunu kullanın. Değirmeni kullanmak için aşağı tuşuna ve boşluk çubuğunu kullanın. Eğer havada boşluk çubuğunu kullanın, bir süper-çizgi gerçekleştirecek.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Katil Kedi Yavrusu adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Katil Kedi Yavrusu adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Katil Kedi Yavrusu adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Katil Kedi Yavrusu bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Katil Kedi Yavrusu adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Katil Kedi Yavrusu
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25350 oy

205034
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8394 oy

137318
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8138 oy

81299
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!