Bedava Oyunlar

koruyucu Ördek

Hayvan oyunu

Koruyucu Ördek

Koruyucu Ördek Değerlendirme: 6/10

Koruyucu Ördek oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Zaten bir ördek tüm yabancılar öldürmek zorunda. Bir tren zaten bir güvenlik gücü. Tren beyaz tavşan taşır. Uzaylılar beyaz tavşan yemek istiyorum. Sen bir silah var ve avlamak için gökyüzünde görünen tüm yabancılar ateş. Mermi, zamanında teslim için yeterince uzun crosshair'i ve sürgünler amacı ve düşmanları öldürmek. Eğer hepsi tavşan yemeden önce tüm yabancılar bitirmek zorunda bir atış oyunu. Eğer bir hayvan koruyucusu ve tren hayvanların güvenli bir şekilde hedefine ulaştığı bir misyonu vardır.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 11308 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1800 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 358 görüşlerine göre

OYNAMAK
11308 kez oynandı
koruyucu Ördek

Uzaylılar paskalya tavşanları öldürerek Paskalya yağma çalışıyoruz. Tavşan savunma gücü bir üyesi olarak, kötü yabancılar onları korumak iken, özel tavşan savunma gücü trende, paskalya yumurtaları teslim, kasaba kasaba tavşanlar taşıma yardımcı olmalıdır. Sadece yabancılar ateş ve powerups toplamak. Eğer vurursan çok fazla ve silah aşırı olacaktır. Yabancılar adresinin tavşanlar savun! Yabancılar Paskalya yağma istiyorum ve tüm beyaz tavşanları öldürüyor. Tavşan savunma gücü bir üyesi olarak, kasabadan paskalya yumurtaları sunmak için şehre hayvan almak zorunda. Özel tren savunma gücü tavşanlar ve yabancılar seyahat ediyorsunuz tavşan beslemek için her zaman saldırdı. İşiniz çekim ve ekranlarında görünen ekstra silah toplama, yabancılar onları korumaktır. Çok çekiyorsanız, silah aşırı ısındığında ve beklemeniz gerekir. Işaret ve tüm yabancılar sonuna kadar ateş.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın koruyucu Ördek adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde koruyucu Ördek adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco koruyucu Ördek adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun koruyucu Ördek bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz koruyucu Ördek adlı bir online oyun ve video oyunudur.

koruyucu Ördek
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205293
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137525
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81510
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!