Bedava Oyunlar

Kurbağa Sinek Yiyen

Hayvan oyunu

Kurbağa sinek yiyen

Kurbağa Sinek Yiyen Değerlendirme: 7/10

Kurbağa sinek yiyen oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Her düzeyde tüm sinekleri yemek olacak bu çevrimiçi oyunda kurbağa Yardım. Bunu yapmak için, onları yakalamak veya şeyler sopa dilini başlatabilir ve ayrıca sahne etrafında hareket atlayabilirsiniz. Eğer sonraki seviyeye gitmek tüm sinekler yakalanmayın zaman. Her seviyede biraz daha düşünmek zorunda, ama sorun varsa basacak?.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 18229 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1204 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 1034 görüşlerine göre

OYNAMAK
18229 kez oynandı
Kurbağa Sinek Yiyen

Onun diliyle sinekleri yakalamak bir kurbağa hakkında Ücretsiz çevrimiçi oyunu. Doğada, kurbağalar ve kara kurbağaları neyle beslendiklerini böcekleri yakalamak için kullanılan yapışkan bir madde ile kaplıdır dilini, beslenir.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Kurbağa Sinek Yiyen adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Kurbağa Sinek Yiyen adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Kurbağa Sinek Yiyen adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Kurbağa Sinek Yiyen bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Kurbağa Sinek Yiyen adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Kurbağa Sinek Yiyen
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205259
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137503
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81489
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!