Bedava Oyunlar

Mahjong ile Hayvan Resimleri

Hayvan oyunu

Mahjong ile hayvan resimleri

Mahjong ile Hayvan Resimleri Değerlendirme: 4/10

Mahjong ile hayvan resimleri oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunun amacı aynı hayvan ile taş çiftlerini yapmaktır. Başlatmak için, yanlarda nefes nefese değil iki çini seçmelisiniz. Bir kiremit seçemezsiniz bir yerde bloke olduğundan, öyle. Eğer iki eşleme Karoların seçtiğinizde, onlar kaybolur. Çoğu çiftler aynı görüntüye sahip iki kart seçiyoruz. Ancak, herhangi bir meyve ya da çiçek tam olarak aynı olmak zorunda kalmadan, sırasıyla diğer meyve veya çiçek ile kaybolur. Kurulu tüm karoları çıkarın ve siz kazanırsınız.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 30670 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 615 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 2496 görüşlerine göre

OYNAMAK
30670 kez oynandı
Mahjong ile Hayvan Resimleri

Aynı veya meyve çiçek ve hayvan çiftleri yapmak için Flash oyun hayvan kartları. Başlatmak için, sağ ya da soldan soluk soluğa değil iki çini seçmelisiniz. İyi şanslar! Sen yok benziyoruz güverte yapımında tüm hayvanları çıkarmadan gitmek zorunda. Geleneksel oyun hayvanların görüntüleri uyarlanmış.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Mahjong ile Hayvan Resimleri adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Mahjong ile Hayvan Resimleri adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Mahjong ile Hayvan Resimleri adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Mahjong ile Hayvan Resimleri bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Mahjong ile Hayvan Resimleri adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Mahjong ile Hayvan Resimleri
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205257
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137502
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!