Bedava Oyunlar

örümcek sinek-avcı

Hayvan oyunu

örümcek sinek-avcı

örümcek sinek-avcı Değerlendirme: 6/10

örümcek sinek-avcı oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Böcekler oynadığı bu yetenek oyunu "ip Cut" gibi popüler oyunlar dayanmaktadır. Yeşil sinekleri yakalamak için örümcek ağı ile dengeli gereken sevimli bir örümcek kontrol. Siz arılar size ulaşamıyor ya da baştan başlamak gerektiğini dikkatli olmalısınız.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7998 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3607 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 144 görüşlerine göre

OYNAMAK
7998 kez oynandı
örümcek sinek-avcı

yuvarlak örümcek ekran boyunca ilerlemek için kendi web bu oyunu kullanır. Örümcek bir sinek yakalar zaman, tamamen bez sarın. Sadece korkunç arılar bu örümcek durdurmak, bu nedenle salıncak ve bir sonraki seviyeye yakalandığını önleyebilirsiniz.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın örümcek sinek-avcı adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde örümcek sinek-avcı adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco örümcek sinek-avcı adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun örümcek sinek-avcı bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz örümcek sinek-avcı adlı bir online oyun ve video oyunudur.

örümcek sinek-avcı
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205257
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137502
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!