Bedava Oyunlar

Penguenler Başlatın

Hayvan oyunu

Penguenler başlatın

Penguenler Başlatın Değerlendirme: 6/10

Penguenler başlatın oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu penguenler çıldırmış! Onlar roketler vardı sadece sanki, çok uzun boylu bir yüksekliğe kendilerini itmek için yeteneği var!Oyunda amaç onları çok olanlar, bunları tıklayarak bunları başlatmak zorunda, onlar gibi yüksek gitmek yapmaktır. Onlar havaya girdikten sonra, onları bırak ve onlara tıklayarak tutmak için dikkatli olmak zorunda bu yüzden yükseklik kazanıyor tutabilirsiniz. Bir tıklama özledim anı, oyun bitti!

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7638 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3189 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 40 görüşlerine göre

OYNAMAK
7638 kez oynandı
Penguenler Başlatın

Penguenler Güney Kutbu gibi, özellikle yüksek enlemlerde, sadece güney yarımkürede dağıtılır uçamayan bir deniz kuşu türleri vardır.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Penguenler Başlatın adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Penguenler Başlatın adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Penguenler Başlatın adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Penguenler Başlatın bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Penguenler Başlatın adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Penguenler Başlatın
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205293
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137525
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81510
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!