Bedava Oyunlar

Roketler ile Gelincik

Hayvan oyunu

Roketler ile gelincik

Roketler ile Gelincik Değerlendirme: 2/10

Roketler ile gelincik oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz online oyun, amaç her düzeyde hedefleri içine çakallar başlatmak için olduğunu. Tıklayın ve açısını ayarlamak ve bir roket ile gelinciği başlatmak için zorlamak için fare tuşunu basılı tutun. Zor alanlara ulaşmak için duvarlara, tavana veya zemine doğru atmak. Mümkün olduğunca hedefin merkezine yakın sansarı sopa deneyin. Karşılamak veya bir sonraki seviyeye taşımak için seviye par aşmak. Eğer gelincik başlatmak ve böylece maksimum ateş gücü elde etmek için, ok mümkün olduğunca büyük olduğu zaman o zaman gerekir. Zor hedefleri vurmak için farklı açılarda. Sonraki seviyeye bir haritayı görmek için düzeyleri arasındaki seviye seçme ekranına gidin.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6150 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3599 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 2.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Değerlendirme kullanıcıdan 2 görüşlerine göre

OYNAMAK
6150 kez oynandı
Roketler ile Gelincik

Basitçe her düzeyde hedeflere çakallar atmak. Eğer gelincik atmak olacaktır, ve roket atılır hangi gücünü ayarlamak için hangi açısını ayarlamak için fare tuşunu basılı tutun. Roket duvarlar, zemin, tavan ve her şeyi kapalı çıkma, böylece hedefe ulaşmak için bu yararlanmak olacaktır. Amaç skor ekranın sağ üst köşesinde görüntülenir. Bir sonraki seviyeye geçmek için en azından puan var olacaktır. Eğer küçük bir hedef bulursanız skor ödül deli olduğu için, ona ulaşmak için çalışın.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Roketler ile Gelincik adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Roketler ile Gelincik adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Roketler ile Gelincik adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Roketler ile Gelincik bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Roketler ile Gelincik adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Roketler ile Gelincik
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205257
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137502
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!