Bedava Oyunlar

Run Run Dino,

Hayvan oyunu

Run run dino,

Run Run Dino, Değerlendirme: 6/10

Run run dino, oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Belki de değil, bir 80s video oyunları andıran grafikleri dikkat çekiyor oyun, ama Run Dino, koşmak Jurassic felaket dinozor sürücü hız için dikkat çekicidir. Sen dinozor özelleştirebilirsiniz, ve sadece oynamak için davet, oklar ile anlaşma ve sadece bu dinozor, anlık ölüm yapmadan atlamadan önce, belki de adrenalin, sinek, öyle Moda çalıştırmak doğaüstü yetenekleri keşfederler. Acele büyük göktaşı düşmeden önce ekran geçmek ve dünyayı yok etmek.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 5959 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3679 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 22 görüşlerine göre

OYNAMAK
5959 kez oynandı
Run Run Dino,

Bu oyunları adrenalin hız göstermiştir, onlar oynamak şekilde, onlar dinozor çalıştırmak yolu, atlama yolunu seveceksiniz. Seksenli grafik hareketin hızı ile outweighed. Eğer dinozor bırakın çukurları dikkat ve o göktaşı düşen düşen kayaların gömülü kalıp olacaktır.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Run Run Dino, adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Run Run Dino, adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Run Run Dino, adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Run Run Dino, bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Run Run Dino, adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Run Run Dino,
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205293
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137525
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81510
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!