Bedava Oyunlar

Saç topları

Hayvan oyunu

Saç topları

Saç topları Değerlendirme: 10/10

Saç topları oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Renk saç topları şeklinde bazı hayvanlar onları çim kurtulmak için onları rulo zorunda, topraklarını işgal. Bir yönde saç rulman yapmak ve sadece bir terk diğer çarptı.Topları bir yönde döndürmek ve böylece tek bir almak zorunda. Tüm çocukların oynayabileceği beceri kolay bir oyun. Çok kolay ve eğlenceli. Komik saç topları renkleri arazi için ve onları tüm dışarı atmak zorunda. Emin olsun ve onunla iyi vakit geçirmek.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7101 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3523 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 10.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Değerlendirme kullanıcıdan 8 görüşlerine göre

OYNAMAK
7101 kez oynandı
Saç topları

Kaybolmaya alan için saç renkleri topları taşımak. Sen ekran kapalı rulo ve birbirini yenmek zorunda. Arazi kareler ile bir dama ve sadece tek bir yönde hareket eder. Alanını açmak ve terk renkli bir topa vurur. Her kırmızı, mavi, mor veya yeşil gibi farklı renk vardır. Bir darbe olduğunda, diğer yanında ve yanında bir yere sahiptir. Beceri, eğlenceli ve iyi vakit geçirmek için eğlenceli bir oyun. Küçük tüylü hayvanların her yönünü takip etmek biraz fikri mücadeledir.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Saç topları adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Saç topları adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Saç topları adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Saç topları bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Saç topları adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Saç topları
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205293
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137525
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81510
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!