Bedava Oyunlar

Salyangozlar Öldür

Hayvan oyunu

Salyangozlar Öldür

Salyangozlar Öldür Değerlendirme: 8/10

Salyangozlar Öldür oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Salyangozlar sizin meyve yemek istiyorum! Salyangoz Onlarca en iyi meyve yemek için meyve büyüyen bitkilerin alanı işgal, kendinizi savunmak gerekir. Boks eldivenleri ve gövdeleri salyangoz vurmak ve gıda kadar taşımak için izin olarak emrinde silah kullanın. Salyangoz saldırı olduğunu Dikim bitkileri. Oyun fare emrinde silah ile çarpıcı ile oynanır. Sizin meyve ulaşan çalışın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 9689 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2273 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 8.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 80 görüşlerine göre

OYNAMAK
9689 kez oynandı
Salyangozlar Öldür

Oyun haşere kontrol, sizin bitki ve meyve yemeye çalışın salyangoz korumak zorunda bir meyve bahçesi var. Onların hedefe ulaşmak değil emrinde silah ile vurularak sizin gıda ulaşmasını hayvanlar engellemek gerekir.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Salyangozlar Öldür adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Salyangozlar Öldür adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Salyangozlar Öldür adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Salyangozlar Öldür bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Salyangozlar Öldür adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Salyangozlar Öldür
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205293
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137525
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81510
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!