Bedava Oyunlar

Sanal Kedi Yavrusu

Hayvan oyunu

Sanal kedi yavrusu

Sanal Kedi Yavrusu Değerlendirme: 6/10

Sanal kedi yavrusu oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bir evcil hayvan olarak kedi sahip olmak ister misiniz? Eğer gerçek bir olamaz, en azından bu pisi hijyen çaresine bakabilirim. Sen, bilgisayarınıza bağlı mikrofon konuşmak iyi bir banyo vermek, kurutma makinesi, temiz dişler kullanarak kat silin ve çeşitli vücut parçaları üzerinde yavru kedi okşadı yapabilirsiniz. Bu sevimli turuncu kedi Bu sanal evcil hayvan oyunu ile bilgisayarınıza geliyor.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 14237 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1418 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 906 görüşlerine göre

OYNAMAK
14237 kez oynandı
Sanal Kedi Yavrusu

Flash oyun sanal kedi bakımı. Çevrimdışı oyunu sanal evcil hayvan, sen yıkayabilirsiniz bir kedi yavrusu, saçları kuru ya da dişlerinizi fırçalayın. Kendi sanal evcil hayvan olarak Caress bu kedi. Hep istediğin zaman ona katılmak, böylece web sitemizde sizi bekliyor olacak.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Sanal Kedi Yavrusu adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Sanal Kedi Yavrusu adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Sanal Kedi Yavrusu adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Sanal Kedi Yavrusu bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Sanal Kedi Yavrusu adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Sanal Kedi Yavrusu
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205293
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137525
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81510
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!