Bedava Oyunlar

Savunmak için yuva

Hayvan oyunu

Savunmak için yuva

Savunmak için yuva Değerlendirme: 5/10

Savunmak için yuva oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bir koruyucu anne kuş. Bu yuva içinde yumurta koymak ve diğer kuşlar bunları çalmak istiyorum. Işgal istediğiniz mavi kuşlar karşı yuva savun. Soydular yuva ve yumurta ulaşmasını onu önlemek için mısır vur. Onların yuva ulaşmadan diğer kuşlar ateş beceri olması gerekir. Fareyi tıklayarak her kuş almak ve ateş yönde fare işaret var. Bir mısır yuva saldıracak bir kuş ulaşırsa. Bu eğlenceli oyun kuş hırsızlar içinde yumurta koruyun.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 11516 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1768 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 716 görüşlerine göre

OYNAMAK
11516 kez oynandı
Savunmak için yuva

Oyun kuşlar. Bir kadın turuncu kuş yuva yumurta hazırladı. Mavi kuş çocuğun yumurta çalmak istiyorum hırsızlar vardır. Sen diğer kuşlar çekim tohum mısır korumak zorunda. Eğer gelecekte çocukları izlemek hırsızlar dikkatli olmak gerekir. Ormanda yumurta ile bu kuş yuva olan büyük bir mesaj var. Kuşlar için ateş yumurta yere ulaşmaz. Eğer amacı ve ateş işaretçi ile yeterli beceri varsa Tabii eğlenmek. Hırsızlar engeller ve sizin ne korur.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Savunmak için yuva adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Savunmak için yuva adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Savunmak için yuva adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Savunmak için yuva bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Savunmak için yuva adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Savunmak için yuva
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205293
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137525
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81510
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!