Bedava Oyunlar

Sincap Kumlama

Hayvan oyunu

Sincap kumlama

Sincap Kumlama Değerlendirme: 4/10

Sincap kumlama oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz oyun sincap patlatma hakkında. Top, tüm fındık gibi toplamak için bir sincap dışarı vur. Puanınızı artırmak için yıldız veya isabet kuşlar ve gizli kötüleri toplayın. Tek vuruşta tahta temizlemek için yangın yakalarız. Daha fazla düzeyleri ve ilerleme kilidini açmak için hedef puan yendi. 40 seviyeleri, bonus turu, mini oyunlar, fındık 6 çeşit, 7 çeşit farklı duvarları ve yapıları, özelleştirilebilir sincap, madalya, ve daha fazlası, çok daha fazla içerir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 8592 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2620 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 140 görüşlerine göre

OYNAMAK
8592 kez oynandı
Sincap Kumlama

sincap, top, gülle,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Sincap Kumlama adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Sincap Kumlama adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Sincap Kumlama adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Sincap Kumlama bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Sincap Kumlama adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Sincap Kumlama
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205255
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137501
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!