Bedava Oyunlar

Spartalı kedigiller

Hayvan oyunu

Spartalı kedigiller

Spartalı kedigiller Değerlendirme: 8/10

Spartalı kedigiller oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda Leonidas, Sparta bir aslan, Spartalı askerlerin lideri kontrol eder. Sen ustaca kenti saldıran sürüngen başını diş mızrak atmak zorundadır. Leonidas Sparta şampiyonu ve kral ve onun mızrak onları öldürebilir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6223 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3702 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 8.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 2 görüşlerine göre

OYNAMAK
6223 kez oynandı
Spartalı kedigiller

Mızrak çekmek için, bilgisayar fare işaret etmelidir. uzak senin atış daha güçlü olacak tıklatın. Siz düşmanlarına atıştan sonra mızrak olacak benzetmeyi düşünmeniz gerekir. Kalkanlar sıçrar ve veren vatandaşlar kaçının.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Spartalı kedigiller adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Spartalı kedigiller adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Spartalı kedigiller adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Spartalı kedigiller bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Spartalı kedigiller adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Spartalı kedigiller
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205293
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137525
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81510
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!