Bedava Oyunlar

Süper Fare 3D

Hayvan oyunu

Süper fare 3d

Süper Fare 3D Değerlendirme: 7/10

Süper fare 3d oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

3D Bu ücretsiz çevrimiçi oyun, Kız arkadaşını Fare şehirde sıkışıp kurtarmak zorundayız. Hedefiniz şehir üzerinden uçmak ve ödül olarak ekstra bir yaşam için onu tekrar kurtarmaktır. Eğer sinek gibi bina veya başka bir şey için dikkat - onları vurmak acıyor. Onlar size bonus puan verecek çünkü oyunda çeşitli noktalarda yüzen süper iletken sikke almak için deneyin!

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6779 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3371 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 18 görüşlerine göre

OYNAMAK
6779 kez oynandı
Süper Fare 3D

En önemlisi, onu kurtarmanın seviyeleri ile ilerleme olarak daha kritik hale geliyor, böylece daha hızlı kadar her zaman uçan olacak. Sen sarsılmaz bir el ve güçlü bir kalp gerekir.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Süper Fare 3D adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Süper Fare 3D adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Süper Fare 3D adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Süper Fare 3D bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Süper Fare 3D adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Süper Fare 3D
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205255
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137501
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!