Bedava Oyunlar

Tavuk Atlar

Hayvan oyunu

Tavuk atlar

Tavuk Atlar Değerlendirme: 8/10

Tavuk atlar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi oyun tavuk atlamak ve engelleri önlemek yapıyor. Orada bu beceri oyununda üç tavuk ve bunların her biri yemek istiyor. Engellerin üzerinden Git ve yumurta ve küçük solucanları toplayın. Bunu yapmazsanız, bir kalp kaybeder ve kalbin biterse, kaybedersiniz! Hemen tıklayın ve tavuk atlayacaktır fareyi kullanın. Ayrıca yavaş yavaş işaret yere hareket edecektir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 8130 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2753 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 8.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 36 görüşlerine göre

OYNAMAK
8130 kez oynandı
Tavuk Atlar

En sık ve yaygın evcil hayvanların biri olarak, kuş diğer türlere oranla dünyada daha tavuk vardır. İnsanlar öncelikle gıda, tüketim onların eti ve yumurta her iki kaynağı olarak tavuk tutun. Bunu biliyor muydun horoz dövüşü amacıyla Hint kökenli insanlarda ilk evcilleştirildiği tavuklar?

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Tavuk Atlar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Tavuk Atlar adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Tavuk Atlar adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Tavuk Atlar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Tavuk Atlar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Tavuk Atlar
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205293
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137525
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81510
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!