Bedava Oyunlar

uçan domuz

Hayvan oyunu

Uçan domuz

Uçan domuz Değerlendirme: 10/10

Uçan domuz oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Sen havada uçmak isteyen bir küçük domuz yardım etmelisin. Daha uzun ömürlü mağaza kanatları ve uçuş yükseltmeleri satın almak zorunda. Yükseltmeleri satın almak ve her zamankinden daha yüksek uçmak için bulmak tüm elma ve meyve toplayın. Uçan tavuk ve fırtına bulutları kaçının.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6328 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3669 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 10.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Değerlendirme kullanıcıdan 2 görüşlerine göre

OYNAMAK
6328 kez oynandı
uçan domuz

Bir meydan okuma hangi gökyüzünde uçan küçük domuz yardımcı olmalıdır. Eğer karaktere atölyedeki yükseltmeleri satın almak için gökyüzünde bulmak yıldız, meyve ve her şeyi toplayın. Eğer oyunu kaybedersiniz yapacak uçan tavuk ve fırtına bulutları kaçının.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın uçan domuz adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde uçan domuz adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco uçan domuz adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun uçan domuz bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz uçan domuz adlı bir online oyun ve video oyunudur.

uçan domuz
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25354 oy

205252
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137501
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!