Bedava Oyunlar

Uzay Kedi Helikopter

Hayvan oyunu

Uzay kedi helikopter

Uzay Kedi Helikopter Değerlendirme: 7/10

Uzay kedi helikopter oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Sizin uzay kedi bir mağarada sıkışıp olmuştur ve güvenlik sürmek için kendi jet paketi kontrol etmelidir. Yapmanız gereken tek şey tıklatın ve kedi yukarı taşımak için ekranda herhangi bir yere tutun ve aşağı gitmek serbest edilir. Mağaranın kayalar ve duvarlar kaçının, ama mümkün olduğunca çok para toplamak. Bunu ne kadar mağara aşağı yapabilir?

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6537 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3336 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 14 görüşlerine göre

OYNAMAK
6537 kez oynandı
Uzay Kedi Helikopter

Bu helikopter artık bir kedi olmanın dışında, klasik bir helikopter oyunu. Onu çalmak için, havada helikopter tutmak için düğmesini basılı tutun. Eğer izin verirseniz, helikopter serbest düşecek. Çok uzun düğmesini basılı tutarsanız, bu çok yüksek sinek ve mağaranın üst vuracaktır. Yani dengeyi sağlamak ve güvenlik için helikopter uçmaya çalışın.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Uzay Kedi Helikopter adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Uzay Kedi Helikopter adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Uzay Kedi Helikopter adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Uzay Kedi Helikopter bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Uzay Kedi Helikopter adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Uzay Kedi Helikopter
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25350 oy

205028
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8394 oy

137314
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8138 oy

81297
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!