Bedava Oyunlar

Yeme Böcekler

Hayvan oyunu

Yeme böcekler

Yeme Böcekler Değerlendirme: 5/10

Yeme böcekler oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda, böcekleri yemek için bir bukalemun ihtiyaç vardır. Eğer dilini kullanmak olacak oynamak için fare işaret ve hayvanlara karşı dilini tekme tıklamanız gerekmektedir. Siz sadece her düzeyde on girişimleri var çünkü dikkatli olmak zorunda.Seviyesini geçmek ve oyunu kazanmak için mümkün olduğunca çok sayıda böcek yakalamak. Orada hayvanlar, renk ve boyut farklı türleri vardır ve her biri farklı bir puanı var.Sinek ve arı yakalamak ve puan kazanın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 15154 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1318 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 600 görüşlerine göre

OYNAMAK
15154 kez oynandı
Yeme Böcekler

Atış oyunu. Bir bukalemun sinekler beslenmek zorundadır.Oyuna başlamak için, sinekleri yakalamak yapmak zorunda. Böceklere karşı oyun amacı ve ateş kontrol olarak fareyi kullanın. Daha fazla puan kazanmak için çok hata yakalamak zorundayız. Böcekler geceye sinek ve bunlardan birçok bitirmek zorunda. Sen her düzeyde dil ile on girişimleri var.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Yeme Böcekler adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Yeme Böcekler adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Yeme Böcekler adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Yeme Böcekler bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Yeme Böcekler adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Yeme Böcekler
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205257
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137502
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!