Bedava Oyunlar

Yeme Portakal, Süt ve Hindistan Cevizi

Hayvan oyunu

Yeme portakal, süt ve hindistan cevizi

Yeme Portakal, Süt ve Hindistan Cevizi Değerlendirme: 5/10

Yeme portakal, süt ve hindistan cevizi oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda 2 dakika boyunca puan kazanmak ve düşmanları kaçınarak portakal, hindistancevizi ve süt gözlük yemek gerekir. Sen ok tuşlarını kullanın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 15848 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1135 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 670 görüşlerine göre

OYNAMAK
15848 kez oynandı
Yeme Portakal, Süt ve Hindistan Cevizi

tropik meyve, Akdeniz meyve, memeli hayvanlar,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Yeme Portakal, Süt ve Hindistan Cevizi adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Yeme Portakal, Süt ve Hindistan Cevizi adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Yeme Portakal, Süt ve Hindistan Cevizi adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Yeme Portakal, Süt ve Hindistan Cevizi bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Yeme Portakal, Süt ve Hindistan Cevizi adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Yeme Portakal, Süt ve Hindistan Cevizi
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205257
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137502
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!