Bedava Oyunlar

Zanzibar yılında Hayvanlar

Hayvan oyunu

Zanzibar yılında hayvanlar

Zanzibar yılında Hayvanlar Değerlendirme: 3/10

Zanzibar yılında hayvanlar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Zanzibar hayvanlar hakkında bu ücretsiz, basit ve eğlenceli bir online oyun üç oyun tipi, her bir hayvan için birine sahiptir. Oynamak için farenizi kullanın. Sen engelleri önlemek ve oyun alanı ile fareyi hareket ettirerek puan toplamak zorunda. Çocuklar ve oyuncular her türlü uygun bir oyun.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 24497 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 757 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 3.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Değerlendirme kullanıcıdan 2020 görüşlerine göre

OYNAMAK
24497 kez oynandı
Zanzibar yılında Hayvanlar

Zanzibar "siyahların sahil" anlamına gelir ve Tanzanya bir parçasıdır. Yaban hayatı bol bu oyunda hayvanlar gibi, orada olan ve avcılık bir sürü de var. Avcılık Bu oyunda önlemek için bir şeydir.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Zanzibar yılında Hayvanlar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Zanzibar yılında Hayvanlar adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Zanzibar yılında Hayvanlar adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Zanzibar yılında Hayvanlar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Zanzibar yılında Hayvanlar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Zanzibar yılında Hayvanlar
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205257
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137502
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!