Bedava Oyunlar

Barbar ve Zombi

Kanlı oyunu

Barbar ve zombi

Barbar ve Zombi Değerlendirme: 5/10

Barbar ve zombi oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda, siz ekranda zombi öldürmek için bir barbar, bu zombiler seni öldürmek kaçınır. Siz zombi öldürmek ve altın güçlü runes satın toplamak bombalar, özel saldırılar ve sihirli iksir kullanın. Siz darbe sol düğme fare için silah kullanmak ve fare delikleri arasında gezinmek için hareket.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 10194 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1766 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 250 görüşlerine göre

OYNAMAK
10194 kez oynandı
Barbar ve Zombi

barbar, zombiler, öldürmek

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbar ve Zombi adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbar ve Zombi adlandırılan ücretsiz bu Kanlı flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbar ve Zombi adlı ücretsiz bir oyun ve Kanlı ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbar ve Zombi bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Kanlı en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbar ve Zombi adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbar ve Zombi
GERI

Kanlı en çok oynanan oyunlar

ünlüler öldürme OYUN ►

ünlüler öldürme

6
10 üzerinden 6 - 8530 oy

60962
kez oynandı

Bu oyun, tüm Ünlüler zombiler dönüştü ve sadece onları öldürmek vardır! Onun için; sen yerinden için sol düğme fare ve silah değiştirmek için boşluk çubuğuna çekmek için harfleri W, A, S ve D kullanın.

Öldürmek Koyunlar OYUN ►

Öldürmek koyunlar

5
10 üzerinden 5 - 882 oy

23709
kez oynandı

Bu oyunu peş, sen koyunları çoğunun klonlanmış olmuştur çünkü öldürmek zorunda. Siz darbe sol düğme fare koyunları çekmenin ve fareyi koyunları bulmak için hareket.

Öldürmek Zombi OYUN ►

Öldürmek zombi

5
10 üzerinden 5 - 1276 oy

21373
kez oynandı

Bu oyunu peş, sizi öldürmek için bu iddia zombiler görebilirsiniz. Eğer zombiler sizi öldürmeden önce öldürmek zorunda. Siz darbe sol düğme fare zombi çekmenin ve fareyi amacı değişen gitmek için hareket.