Bedava Oyunlar

altın madeni

Macera oyunu

Altın madeni

Altın madeni Değerlendirme: 10/10

Altın madeni oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Sen altın madeni ve farklı engelleri kaçınarak toplamak için kanca atmak zorunda. Ağır taşlar çok zaman kaybedersiniz, ne de küçük kar elde, çünkü senin yoluna hayvanları yakalamak gerekir alırsak. Gibi birçok altın işaretleme zamanı yakalamaya çalışın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6177 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3684 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 10.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Değerlendirme kullanıcıdan 32 görüşlerine göre

OYNAMAK
6177 kez oynandı
altın madeni

Bu maden oyunu ile altın toplayarak zengin almak için onun vagon gider Las Vegas'ta bir madencinin rolüne alacak. Altın külçeler, onun değeri daha kötü büyük boyutu da daha fazla kilo ve yavaş yavaş toplanan vardır. Siz karınızı artırmak için yükseltmeleri alabilirsiniz.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın altın madeni adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde altın madeni adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco altın madeni adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun altın madeni bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz altın madeni adlı bir online oyun ve video oyunudur.

altın madeni
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77957
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65336
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43618
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.