Bedava Oyunlar

Atlatmak Tuzaklar

Macera oyunu

Atlatmak tuzaklar

Atlatmak Tuzaklar Değerlendirme: 3/10

Atlatmak tuzaklar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu eğlenceli ve bağımlılık flaş oyunda size çıkacağını tuzaklar kaçınarak tüm yıldızları toplayarak bir labirent seyahat etmek olan bir ninja çırak vardır. Mızrak, Topuz ve çukurlar üzerinden atlama kaçmak yıldız toplayın. Eğer sadede zaman sen ölürsen sigorta desteği olmadan devam edebilirsiniz. Ve usta ninja seni kollayacağı unutma. Oynanış: yıldızdan gelen yıldız geçmek için, ve atlamak için boşluk çubuğuna kullanın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7272 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3192 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 3.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Değerlendirme kullanıcıdan 4 görüşlerine göre

OYNAMAK
7272 kez oynandı
Atlatmak Tuzaklar

Eğer, atlatmak ani Topuz veya mızraklarla atlamak size de koymak aşan bir labirent testleri çalıştırmalısınız Beceri oyunu. Her bir ekran bir önceki daha zordur, ama oyun oynamak için basit ve tüm izleyiciler için.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Atlatmak Tuzaklar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Atlatmak Tuzaklar adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Atlatmak Tuzaklar adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Atlatmak Tuzaklar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Atlatmak Tuzaklar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Atlatmak Tuzaklar
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77957
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65336
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43618
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.