Bedava Oyunlar

Darağacıipi kesip

Macera oyunu

Darağacıipi kesip

Darağacıipi kesip Değerlendirme: 5/10

Darağacıipi kesip oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer onlara zarar vermeden ok ile vurdu ile arkadaş olandarağacıipi kesmek zorunda gibi,yay ile amacı kanıtlayın. Senyay amacı veyönü ve onları tutanipi kesmek için gerekliyürürlükteoku çekmek zorunda. Sen oklar, ölürler üç vuruş ile arkadaş zarar vermemek için dikkatli olmak zorunda. Sendarağacı izlecellatları öldürmek için silah kullanabilirsiniz. Her ekran için sınırlı bir zaman var. Arkadaşlarınıza özgürleştirmek ve ok ve yay ile amacı göstermektedir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7074 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3528 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 32 görüşlerine göre

OYNAMAK
7074 kez oynandı
Darağacıipi kesip

Beceri veyay kullanmak hangi doğruluk oyunu. Sen tam amacı veyönü ve şiddeti gerekli iyi hesaplamak zorunda. Eğer arkadaşlarınızın nerede asılıipi kesmek zorunda. Sen tutuklu arkadaşlarına sahipcellatları öldürmek içinsilah kullanabilirsiniz. Boğucu önceipleri kesip, her ekranı geçmek için sınırlı bir zaman var. Sen onlar suda boğmak önce arkadaş boşaltmanız gerekiyor. Orada her seviye geçmek için bir zaman sınırı ve tümkarakterler sağ salim serbest olduğunu.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Darağacıipi kesip adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Darağacıipi kesip adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Darağacıipi kesip adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Darağacıipi kesip bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Darağacıipi kesip adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Darağacıipi kesip
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77931
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65311
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43592
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.