Bedava Oyunlar

Deniz Dibi Hazineleri

Macera oyunu

Deniz dibi hazineleri

Deniz Dibi Hazineleri Değerlendirme: 10/10

Deniz dibi hazineleri oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz online oyun, mümkün olduğunca çok hazineleri bulmak için Kaluha Üçgeni'nin her üç yolları keşfetmek gerekiyor! Uyduruvermek denizaltı büyük derinliklerini ulaşmak için! Örneğin, daha fazla kaplama basınca daha fazla dirençleri eşittir! Bulmak yunuslar bazen size ipuçları verecektir. Köpekbalığı dikkatli olun. Denizaltı damla gemi gezinmek için ok tuşlarını ve boşluk çubuğunu kullanın. Denizaltı düştü sonra, bir hazine bulmak ve onu kapmak için bir tuşa basın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6158 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3592 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 10.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Değerlendirme kullanıcıdan 2 görüşlerine göre

OYNAMAK
6158 kez oynandı
Deniz Dibi Hazineleri

Eğer su altında olduğunda, hayatta kalmak için bazı şeyleri dikkatli olmak zorunda. Her şeyden önce, köpekbalıkları önlemek. Ama görünecektir üç göstergeleri de çok önemlidir. Bir sadece yüzeye tırmanma çözmek mümkün olacak, size denizaltının içindeki mevcut oksijen anlatacağım. Diğeri sadece çok yüzeyinin altında gitmekten kaçınmak zorunda kalacak anlamına gelir, size denizaltı yoluyla koymak ediliyor basıncını söyleyecektir. Son olarak, pil biterse önce gemiye dönmek zorunda olacak.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Deniz Dibi Hazineleri adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Deniz Dibi Hazineleri adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Deniz Dibi Hazineleri adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Deniz Dibi Hazineleri bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Deniz Dibi Hazineleri adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Deniz Dibi Hazineleri
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77931
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65310
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43592
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.