Bedava Oyunlar

Dünya alınan

Macera oyunu

Dünya alınan

Dünya alınan Değerlendirme: 8/10

Dünya alınan oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu post-apokaliptik bir oyun gezegen uzaylılar tarafından işgal edildi ve atmosfer kirleniyor. Herhangi kurtulanlar için arama ve insanların işgali sığınırım güvenli bölgeye, onu getirmek için, düşman yabancılar ile dolu sokaklarda, devriye gerekir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6699 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3623 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 8.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 26 görüşlerine göre

OYNAMAK
6699 kez oynandı
Dünya alınan

Platform oyunları ve shooter video oyunları karıştırma Bu online flash oyun bir kıyamet düşmanca bir atmosfer oluşturmak için. Dünya bir uzaylı ırk tarafından alınmıştır, ve hayatta kalan insanlar savaş için donatılmış yeraltı barınakları halinde gruplandırılmış.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Dünya alınan adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Dünya alınan adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Dünya alınan adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Dünya alınan bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Dünya alınan adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Dünya alınan
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77957
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65336
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43618
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.