Bedava Oyunlar

elektrik oğlan

Macera oyunu

Elektrik oğlan

Elektrik oğlan Değerlendirme: 3/10

Elektrik oğlan oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu sarı saçlı çocuk elektrik güçleri vardır, ve o bu grafik macera yıldız.Oyunu kontrol etmek yalnızca bilgisayar fare gerekir. Eğer sahnede görmek öğeleri tıklayın gerekir ve kahramanının yolunu temizlemeniz gerekir. Eğer adam sorunsuz seviyeye gidebilirsiniz düşündüğümüz zaman, ona tıklayın ve o bir sonraki seviyeye yürüyüş başlayacaktır. Her ayrıntılı olarak bakmak gerekiyor bu oyun boyunca, bulmaca ve bilmece çözmek ve düşmanları ve giderek güçlü robotlar karşı karşıya.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6527 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3625 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 3.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Değerlendirme kullanıcıdan 8 görüşlerine göre

OYNAMAK
6527 kez oynandı
elektrik oğlan

Grafik macera oyunları her zaman bizi çevreleyen tüm unsurları yakın dikkat etmelidir. Her şey bizim hedefe ulaşmak için yararlı bir araç olabilir. Ayrıca kapı kilidini ve hareket için bazı bulmacaları çözmek zorunda. Video oyunları Bu tür 80\'li ve 90\'lı yılların yıllarda popüler oldu. O yıllarda bu tarz birçok bilgisayar oyunları çıktı ve onlar düşünmek zorunda çok bağımlılık oyunlar vardı.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın elektrik oğlan adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde elektrik oğlan adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco elektrik oğlan adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun elektrik oğlan bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz elektrik oğlan adlı bir online oyun ve video oyunudur.

elektrik oğlan
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77931
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65310
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43592
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.