Bedava Oyunlar

Bir hırsız gibi çalmak

Macera oyunu

Bir hırsız gibi çalmak

Bir hırsız gibi çalmak Değerlendirme: 8/10

Bir hırsız gibi çalmak oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Pahalı şeyler isteyen bir kız arkadaşım var. Onunla evlenmek için, takı, araba ve pahalı ürünleri satın almak zorunda. Biz yok paraya ihtiyacım var, bu yüzden para almak için çalmak zorunda. Sen şehir genelinde çalmak zorunda. Evlerde yap ve sokakta para toplamak. Sen şehrin güvenliğini izler polisi, atlatmak zorunda. Çalmak devam etmek için sonraki bölüme polis arabası kaçış. Her ekranda Kız arkadaşını oyunun sonunda onunla evlenmek ister ne satın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 5895 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3570 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 8.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 8 görüşlerine göre

OYNAMAK
5895 kez oynandı
Bir hırsız gibi çalmak

Sen hırsız citywide çalmak için bir iş olmak zorunda. Evler kapalı, ama içinizde eşyalarınızı taşımak için kapıları açabilirsiniz. Almak için para ve takı arıyor sokaklarda yürümek. Polis memurları hırsızlar arıyor sokaklarda devriye. Sen ajanlar yakalandı alamadım bu kadar hızlı ve sinsi olması. Bir mahalle yağmalanmış ettiğinizde, sonraki alana gitmek için araba almak. Lüks araba ya da takı gibi kız istiyor şeyleri, elde gitmek için alışveriş alanı, her ekran erişimin sonunda.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Bir hırsız gibi çalmak adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Bir hırsız gibi çalmak adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Bir hırsız gibi çalmak adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Bir hırsız gibi çalmak bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Bir hırsız gibi çalmak adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Bir hırsız gibi çalmak
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77931
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65310
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43592
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.