Bedava Oyunlar

İtfaiyeciler

Macera oyunu

İtfaiyeciler

İtfaiyeciler Değerlendirme: 7/10

İtfaiyeciler oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Itfaiyeciler yangını söndürmek zorunda oyun olduğu. Orada bir yangın oldu ve yangını söndürmek için hortum ile gitmek zorunda. Evler, binalar ve sokakların içindeki ateşlere. Tüm yangınları ulaşmak ve yangınları söndürmek için su basıncını ve yönünü kontrol etmek zorunda. Hortumdan suyun jet yönünü kontrol etmek için fare tıklayın. Zaman kazanmak için biterse önce tüm yangınları kapatın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 5573 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3608 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 34 görüşlerine göre

OYNAMAK
5573 kez oynandı
İtfaiyeciler

İtfaiyeciler binaları yanan, yangın mahalline ulaşan ve herkesi kurtarmak zorunda. Bu oyunda alevler duman içinde veya dışında salgınlar, her sonlandırmak için ihtiyacı olan itfaiye uzmanları vardır. Amaç hortumu ve su noktalarının her ulaşır, böylece doğru yönde ve dik açı ile su jeti çarptı. Bazen iç mobilya ıslak pencerelerden bunu yapmak zorunda.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın İtfaiyeciler adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde İtfaiyeciler adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco İtfaiyeciler adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun İtfaiyeciler bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz İtfaiyeciler adlı bir online oyun ve video oyunudur.

İtfaiyeciler
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77931
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65309
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43592
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.