Bedava Oyunlar

Kale Keşfedin

Macera oyunu

Kale keşfedin

Kale Keşfedin Değerlendirme: 7/10

Kale keşfedin oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bir zamanlar, Ichbindubistburg kentinde okçu ve Kleine bombacı, bir kız ve bir erkek kardeşi Eine yaşadı. Bir gün, onlar uzak topraklarda daha iyi bir şans aramak için yola karar verdi. Onlar herhangi bir planınız var mı? Tabii ki hayır! Ve şimdi böyle planlanmamış bir yolculuk nasıl gidebiliriz beklenmedik bulmak için vardır! Hatta daha yüksek gitmek için bir atlama üstündeki tekrar atlama tuşuna basarak bir çift atlama gibi şeyler öğreneceksiniz, çünkü karakteri taşımak ve yolda bulacaksınız öğreticiler dikkat etmek için ok tuşlarını kullanın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7936 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2939 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 26 görüşlerine göre

OYNAMAK
7936 kez oynandı
Kale Keşfedin

Bu isimler Eine (bir kız) ve hiçbir özel planları olan bir gezi için yola Kleine (bir çocuk), iki şanslı aşağılıkların bir hikaye. Ve onların yolda bir çok macera tanıştım böylece oldu.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Kale Keşfedin adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Kale Keşfedin adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Kale Keşfedin adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Kale Keşfedin bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Kale Keşfedin adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Kale Keşfedin
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77931
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65310
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43592
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.