Bedava Oyunlar

Kapıların labirent

Macera oyunu

Kapıların labirent

Kapıların labirent Değerlendirme: 10/10

Kapıların labirent oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Prenses götürür yolu yürümek kalenin kapılarını açın. Sen yolda engelleri aşmak için izin nesneleri toplamak için kapılarını açıyor gitmek zorunda. En uzaktaki ulaşmak için yolda toplama gitmek para ya da öğeleri ile canavarları öldürmek. Bir prens prensesi kurtarmak için.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6464 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3654 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 10.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Değerlendirme kullanıcıdan 2 görüşlerine göre

OYNAMAK
6464 kez oynandı
Kapıların labirent

Eğer varsa bir oyun ekranlarının her farklı kapıları uyandırmak için. Sen farklı düzeylerde üstesinden gelmek zorunda. Ekranlarının her birinde size öldürmek ya sahip canavarlar ya da seçebilirsiniz ürün bulabilirsiniz. Eğer ekranda bulmak nesneleri canavarları öldürmek veya bir sonraki seviyeye adım satın almak isteyenler için yararlıdır.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Kapıların labirent adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Kapıların labirent adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Kapıların labirent adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Kapıların labirent bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Kapıların labirent adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Kapıların labirent
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77957
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65336
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43618
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.