Bedava Oyunlar

Krallığın okçu

Macera oyunu

Krallığın okçu

Krallığın okçu Değerlendirme: 7/10

Krallığın okçu oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Prenses büyük bir ejderha tarafından kaçırıldı ve okçu onu kurtarmak için düşmanları yenmek zorundadır. Karakteri taşımak için ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanabilirsiniz. Rakiplerinizi oklarla hepsini yenmek için için bilgisayar fare ile amaçlamalıdır.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6656 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3628 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 12 görüşlerine göre

OYNAMAK
6656 kez oynandı
Krallığın okçu

Bu ortaçağ oyun macera s ve karışık platformları ve çekim ile RPG oyunlarında. Eğer kontrol karakteri bir okçu olduğunu ve macera sırasında öğeleri ve karakter kullanabilirsiniz silah bulacaksınız. Yeni bir öğe olsun her zaman, onu donatmak için unutma.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Krallığın okçu adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Krallığın okçu adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Krallığın okçu adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Krallığın okçu bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Krallığın okçu adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Krallığın okçu
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77957
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65336
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43618
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.