Bedava Oyunlar

prensesi kurtarmak

Macera oyunu

Prensesi kurtarmak

Prensesi kurtarmak Değerlendirme: 4/10

Prensesi kurtarmak oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda sevgili prenses atlayarak platformlarda bir dünyada yolculuk kurtarmak zorunda olan bir prens oynarlar. Bu macera için, yanlara ve atlamak için yukarı taşımak için ok tuşlarını tıklatın. Boşluk çubuğuna basarak size yerçekimi yatırım ve tavana yürüyebilirsiniz. Sen farklı düzeylerde üstesinden gelmek zorunda, her ekran bir öncekinden daha zordur. Sen düşmanı yok etmek ve tüm yapabilirsiniz altın paraları toplamak.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 18635 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1101 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 1062 görüşlerine göre

OYNAMAK
18635 kez oynandı
prensesi kurtarmak

Eğer her ekranı aşmak zorunda olduğu bir platform oyunu bir sonraki seviyeye ilerlemek için. Eğer ilerleme olarak seviyeleri zorluk artar. Sen prenses serbest ekranlarında her ilerlemek zorunda olan bir küçük prens vardır. Sen paraları almak ve sonraki her düzeyde sonuna ulaşmak için var. Sen çatıda yürümek yerçekimini ters boşluk çubuğunu kullanabilirsiniz, ancak pek çok kez kullanamazsınız.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın prensesi kurtarmak adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde prensesi kurtarmak adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco prensesi kurtarmak adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun prensesi kurtarmak bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz prensesi kurtarmak adlı bir online oyun ve video oyunudur.

prensesi kurtarmak
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77957
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65336
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43618
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.