Bedava Oyunlar

Meraklı Macera

Macera oyunu

Meraklı macera

Meraklı Macera Değerlendirme: 2/10

Meraklı macera oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz online oyun, amacınız daha da çevreyi keşfetmek için öğeleri toplamak için. Sağ ve sol tuşuna veya taşımak için A ve D tuşuna ve yukarı tuşuna veya atlamak için W tuşunu kullanın. Boşluk veya kontrol düğmesi eylem düğmesi olacaktır. Bu ile, bir şey yapmak mümkün olacak. Incelemek, kullanmak mümkün olacak bir şey bulmak her zaman, bir işaret görünür, vb kullanımı pick up, yani boşluk tuşuna çekinmeyin. Onları geçmek zaman dünyada görmek gözleri oyun kazandıracak.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6152 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3562 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 2.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Değerlendirme kullanıcıdan 6 görüşlerine göre

OYNAMAK
6152 kez oynandı
Meraklı Macera

Sen ilk odada henüz bir şey yapmak, çok doğru baş edemez. Bir parça almak için kağıt yığınını inceleyin. Sonra geri sola gidin ve bir not yazmak için masaya kalem inceleyin. Geri doğru gidin, ve üzerinden not geçmesine kapıyı inceleyin. Bekçi seni görmezden, ama o sizi beslemek için hatırlar. Nedense, sana sirke verir. Tekrar ilk odaya gidin ve sirke dökün beher incelemek, daha sonra öldürülen önlemek için kaçmak. Eğer duvardaki deliğin önünde ayakta iseniz, patlama size zarar vermez. Sonra duvar vardı yere atlamak.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Meraklı Macera adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Meraklı Macera adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Meraklı Macera adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Meraklı Macera bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Meraklı Macera adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Meraklı Macera
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77957
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65336
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43618
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.