Bedava Oyunlar

Portakal koruyun

Macera oyunu

Portakal koruyun

Portakal koruyun Değerlendirme: 7/10

Portakal koruyun oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Orada portakal düşman bir dünya olduğunu ve bunları tehdit eden tüm tehlikelere bu meyve korumak zorundayız. Sen güvenli bir yere yerleştirmek portakal ve asit yağmurlarına onları korumak zorundayız. Eğer portakal öldürmek asit damla damla bulutları portakal korumak zorunda karikatür estetik bir oyun. Sen en iyi almak için yer ya da nasıl güvenli bir yerde meyve almak için hesaplamak zorunda. Her seviye bir öncekinden daha karmaşıktır. Meyve koymayın veya emin bunun yerine onu almak için fareyi kullanın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7364 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3510 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 68 görüşlerine göre

OYNAMAK
7364 kez oynandı
Portakal koruyun

Portakal koruma macera yaşamak, bu meyveler yok damla damla asit yağmur bulutları tarafından tehdit ve öldürüldü. Sen turuncu meyve giymek ya da onlar için güvenli bir sığınak oluşturmak zorunda. Estetik ve eğlenceli müzik ile onlar için güvenli bir ortam oluşturmak için hamle bir dizi yapmak zorunda. Bulutlar gökyüzünde geçmek ve zararlı olan asit yağmur damlaları düştü. Yakından estetik oyun kuşları andıran, ama yine bu eğlenceli bir fikir.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Portakal koruyun adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Portakal koruyun adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Portakal koruyun adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Portakal koruyun bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Portakal koruyun adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Portakal koruyun
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77957
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65336
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43618
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.