Bedava Oyunlar

Şövalye vs Orklar

Macera oyunu

Şövalye vs orklar

Şövalye vs Orklar Değerlendirme: 4/10

Şövalye vs orklar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Cesur bir şovalye olarak, kaleden 50 orklar dalgalar, Dev ve diğer dehşetiyle püskürtmek için size kalmış.Barikatlar onları kapalı tutun, ya da kale içinde ayak ayak onlarla savaşmak. Binalar inşa konumunu güçlendirmek için yeni ekipman kilidini veya dostu asker eğitim seçenekleri oluşturmak. Harika silahlar, kalın bir zırh ve sağlam kalkanları ile kendinizi donatın. Kullanım 'WASD ' hareketi ve fare amacı ve saldırı.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 14611 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1364 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 776 görüşlerine göre

OYNAMAK
14611 kez oynandı
Şövalye vs Orklar

ortaçağ şövalye, ork, dev, kale, kılıç,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Şövalye vs Orklar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Şövalye vs Orklar adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Şövalye vs Orklar adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Şövalye vs Orklar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Şövalye vs Orklar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Şövalye vs Orklar
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77931
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65311
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43592
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.