Bedava Oyunlar

Super Macera üzerine Zürafa

Macera oyunu

Super macera üzerine zürafa

Super Macera üzerine Zürafa Değerlendirme: 7/10

Super macera üzerine zürafa oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu heyecan dolu bu macera oyunu yer açmak için RPG oyunları platform oyunları karışımı bir güzel ücretsiz çevrimiçi oyun. Canavarlar mücadele ve ilerlemek için yeteneklerinizi kullanarak, seviyeleri ile karakteri taşımak zorunda kalırsınız. Kontroller WASD ve yön tuşları, ve sırasıyla, yeteneklerinizi hareket ve kullanacaktır. Emin Hoşuna ve eğlenceli zaman geçireceksiniz oynarken, bu oyunu kaçırmayın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 9442 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2466 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 224 görüşlerine göre

OYNAMAK
9442 kez oynandı
Super Macera üzerine Zürafa

Platformda oyunları temelde platform düzeyinde ilerlemek için platforma atlıyor, ama bu oyun bu tür beceriler, tüketim öğeleri, farklı silah ve diğer gezginler gibi RPG öğeleri kurulmuştur.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Super Macera üzerine Zürafa adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Super Macera üzerine Zürafa adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Super Macera üzerine Zürafa adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Super Macera üzerine Zürafa bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Super Macera üzerine Zürafa adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Super Macera üzerine Zürafa
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77931
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65309
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43592
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.