Bedava Oyunlar

Turtix

Macera oyunu

Turtix

Turtix Değerlendirme: 6/10

Turtix oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkadaşları kurtulmak için belirlenen ve muska ve dağınık parçalarını toplamak. Ama yardımına ihtiyacı var. Çok güzel oyun dünyası görsel detay ile patlama ile Turtix yol gösterecektir. Yolculuğunuz boyunca, yeni düşman karşılaşma olacak ve beyin ve çevikliği ile aşmak. Ve siz Mücevher ve genç kaplumbağaları için arama toplamak için çarpıcı çift atlar çalıştırmak olacaktır.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 77957 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 173 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 13398 görüşlerine göre

OYNAMAK
77957 kez oynandı
Turtix

Turtix, platform, arcade,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Turtix adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Turtix adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Turtix adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Turtix bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Turtix adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Turtix
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65336
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43618
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.

Uçan adam OYUN ►

Uçan adam

6
10 üzerinden 6 - 5214 oy

30642
kez oynandı

Bu oyunda, bir adamsın bu sinekler. Onun için, ok tuşlarını kullanacağız