Bedava Oyunlar

uçan şövalye

Macera oyunu

Uçan şövalye

Uçan şövalye Değerlendirme: 8/10

Uçan şövalye oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ortaçağ oyunda bir ona uçmayı sağlayan cihaz, ya da binalar arasında en az planı ile bir şövalye kontrol. Eğer kızların başlatmak ve bazıları öpücük gül toplamak gerekir. Ama düşman atmak engeller ve oklarla dikkatli olun.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6073 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3661 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 8.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 4 görüşlerine göre

OYNAMAK
6073 kez oynandı
uçan şövalye

Bu macera oyunu uçan şövalye tarafından oynanır. Eğer üstesinden Her seviyede size kanatları için demirci yükseltmeleri satın alabilirsiniz hangi ile altın kazanmak sağlar. Bazı takviyeleri başkalarının zoka olabilir yapmak, hızını artırmak ve diğer yardım daha iyi manevra.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın uçan şövalye adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde uçan şövalye adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco uçan şövalye adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun uçan şövalye bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz uçan şövalye adlı bir online oyun ve video oyunudur.

uçan şövalye
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77746
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65141
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43417
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.