Bedava Oyunlar

Vampir

Macera oyunu

Vampir

Vampir Değerlendirme: 8/10

Vampir oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Sen insan kanı ile beslenirler gereken bir vampir değilsin. Vampirler insanlar yakalanmış alamadım ve kanlarını içmek için kullanılması gereken güçlerin bir dizi var. Sen başka bir yerden bir yarasa gibi uçmak ya da zihinsel güçleri kullanabilirsiniz. Size zarar haçları ve sarımsak atlatmak zorunda. Bir vampir olarak eğlenceli bir macera ömür.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6089 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3576 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 8.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 10 görüşlerine göre

OYNAMAK
6089 kez oynandı
Vampir

Eğer onlardan biri olmayı öğrenmek zorunda bir vampir oyunu. Tüm sihirli güçlere sahip ve insan yemek için bunları kullanmayı öğrenmek zorunda. Kanlarını içmek için uykularında kadınları vurur. Sen haç ve sarımsak gibi size zarar şeyleri önlemek gerekir. Her yaş için bu eğlenceli ve macera bir vampir gibi oynayın.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Vampir adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Vampir adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Vampir adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Vampir bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Vampir adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Vampir
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77957
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65336
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43618
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.