Bedava Oyunlar

Zindan savaşçı

Macera oyunu

Zindan savaşçı

Zindan savaşçı Değerlendirme: 8/10

Zindan savaşçı oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu aksiyon macera oyunu bilgisayarınızda fare ile bir savaşçı kontrol. Sağ fare düğmesi, savaşçı saldırıları tıklayarak. Aşağı basılı tutarsanız, kalkan şut. Bazı canavarlar size karakterini geliştirmek ve daha güçlü yapmak için yeni silah ve zırh verecektir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6599 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3636 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 8.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 4 görüşlerine göre

OYNAMAK
6599 kez oynandı
Zindan savaşçı

Bu oyun macera oyunları ve RPG türü arasında bir karışımıdır. Kahramanı bir kılıç başlar donanmış bir savaşçı, ama oyun sırasında silah geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca kask ve kalkanlar kendilerini daha iyi korumak için alabilirsiniz.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Zindan savaşçı adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Zindan savaşçı adlandırılan ücretsiz bu Macera flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Zindan savaşçı adlı ücretsiz bir oyun ve Macera ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Zindan savaşçı bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Macera en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Zindan savaşçı adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Zindan savaşçı
GERI

Macera en çok oynanan oyunlar

Turtix OYUN ►

Turtix

6
10 üzerinden 6 - 13398 oy

77931
kez oynandı

Turtix ne kendi öğretmen gözetimi olmadan güçlü bir büyüleme denedim olacağını bilmiyordum. Hani o sihirli kontrolünü kaybetmiş, bir muska da devam barış ve uyum onun dünyada da en kötü olduğunu sanıyordum yok. Sonra vardı karanlık güçleri öğrendim beş adaları işgal ve Okul Magic of genç kaplumbağaları ve kaçırdı! Doğru şey için kararlı, Cesur ve övgüye Turtix arkada& ...

Bowja ve Ninja 2 OYUN ►

Bowja ve ninja 2

6
10 üzerinden 6 - 10888 oy

65311
kez oynandı

Bowja ve Ninja geri olduğunu! Bu kez bir göreve Abura (aka BIGMAN) en kötü planlar kaçırmamak için. Ekranda nesneleri ve yerleri üzerinde fare için tıklayınız kullanarak oyun yoluyla ilerlemesi. Ne zaman İmlecinizi bir hareket yapmak için boş bir beyaz ok then. Ne zaman İmlecinizi beklemek gerekir iplikçilik kırmızı ok then. Ne zaman İmlecinizi nesne veya yönlendirilmiş olan yere tıklamak bir el simgesi ise.

Ramayana OYUN ►

Ramayana

6
10 üzerinden 6 - 4460 oy

43592
kez oynandı

O kardeşi Ravana tarafından kaçırılan bu oyun destan Ramayana, in which Kral Rama eşi geri getirmek için çalışır üzerine. Rama'nın Ravana öldürmeye ve eşi Sita almak üç ashtras (silah) toplamak gerekir. Talimatlar: ve Kontrol ateş tuşunu atlamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın.