Bedava Oyunlar

Göğüs Koruma

Platform oyunu oyunu

Göğüs koruma

Göğüs Koruma Değerlendirme: 3/10

Göğüs koruma oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Onlar işgal etmeye geliyorlar ... Onlar kendi olmayan bir hazine ellerini bırakmak için geliyorlar ...Zindanda canavar yöneticisi olarak, örneğin, ortalama her mümkün ... ateş topları, fangs, pençeleri ve bubi tuzakları sürü hazine avcıları tarafından azap göğüs ulaşan tutmak için César ve Maurice iş!

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6846 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3115 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 3.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Değerlendirme kullanıcıdan 36 görüşlerine göre

OYNAMAK
6846 kez oynandı
Göğüs Koruma

bekçi, avcılar, canavarlar, hazineler,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Göğüs Koruma adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Göğüs Koruma adlandırılan ücretsiz bu Platform Oyunu flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Göğüs Koruma adlı ücretsiz bir oyun ve Platform Oyunu ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Göğüs Koruma bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Platform Oyunu en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Göğüs Koruma adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Göğüs Koruma
GERI

Platform oyunu en çok oynanan oyunlar

Yakalamak Sikke ve Pırlantalar OYUN ►

Yakalamak sikke ve pırlantalar

6
10 üzerinden 6 - 1148 oy

18199
kez oynandı

Bu platform oyununda, bir sarışın kız ya da karanlık bir kız seçmek zorundasınız. Ne zaman kız seçtim, sen sikke ve elmas toplamak için ama hayvan ve şişleri ile dikkatli olmak sizi hayatını kaybedebilir çünkü varsa hayvan dokunma veya şişleri düşerse buna. hayvanları öldürmek için üzerinden atlamak gerekiyor. Sen ve taşımak için boşluk çubuğuna atlamak için ok tuşlar ...

elmas yakalamak OYUN ►

Elmas yakalamak

5
10 üzerinden 5 - 864 oy

18103
kez oynandı

2 bölüm ve 18 ekranlı bir meydan platformlar. Bu oyunda, size para ve elmas toplamak, düşman ve ateş düşer önlemek var. For it sola hareket için, darbe sol ok, sağ ok sağa, aşağı ok ördek geçmek için, yukarı ok ve harf atlamak için var, bir mektup ve mektup d ateş etmek için Ctrl tuşunu çalıştırmak için space bar ve Harf M engellemek veya müzik açmak açmak için.

Hedef Ulaşmak OYUN ►

Hedef ulaşmak

5
10 üzerinden 5 - 256 oy

10674
kez oynandı

Bu platform oyunu olarak, bir basketbol topu hedefe topsuz geldiğinde almak zorunda dışarı ekranın gider. senin amaca ulaşmak için, yerinden için ok tuşlarını kullanın.