Bedava Oyunlar

Guantanamo'da Barack Obama

Siyasiler oyunu

Guantanamo'da barack obama

Guantanamo\'da Barack Obama Değerlendirme: 6/10

Guantanamo'da barack obama oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda, sen Barack Obama burada Guantanamo bulunmaktadır. Sen cezaevinde olan mahkumların kurtarmak zorundayız. Onları kurtarmak için, tuşları atmak için sol düğme fare darbe var. displace için, ok tuşlarını kullanın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7451 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2471 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 156 görüşlerine göre

OYNAMAK
7451 kez oynandı
Guantanamo'da Barack Obama

Guantanamo, kurtarmak mahkumlar, Barack Obama,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Guantanamo'da Barack Obama adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Guantanamo'da Barack Obama adlandırılan ücretsiz bu Siyasiler flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Guantanamo'da Barack Obama adlı ücretsiz bir oyun ve Siyasiler ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Guantanamo'da Barack Obama bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Siyasiler en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Guantanamo'da Barack Obama adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Guantanamo\'da Barack Obama
GERI

Siyasiler en çok oynanan oyunlar

Tarak ve Razor Wilders Geert Için OYUN ►

Tarak ve razor wilders geert için

5
10 üzerinden 5 - 1578 oy

38214
kez oynandı

Bu oyunda, sen Geert Wilders burada ustura ve hidrojen peroksit şişe yakalamak zorundayız, saksılar yaşamamaktadır. siz koyun yakalamak varsa, bonus puan alacaksınız. Geert Wilders bir Hollandalı politikacı. displace için, fareyi hareket ettirin.

Gönderme Mesajlar OYUN ►

Gönderme mesajlar

4
10 üzerinden 4 - 1146 oy

22412
kez oynandı

Bu oyunda, sen doğru kişilere doğru mesajlar göndermek ve kıyamet günü gezegeninin önlemek için dünyanın restorasyonu tamamladık yabancılar tarafından işgal olduğunu. Oyunun görünen karakterler, Barack Obama, bir robot ve bir bilimsel vardır. doğru kişilere mesaj göndermek için, eğer sol düğme fare ateş nabız ve fareyi atış yörünge doğrudan gidin.

Saldırı bir Ayakkabı Bush ile OYUN ►

Saldırı bir ayakkabı bush ile

5
10 üzerinden 5 - 994 oy

17279
kez oynandı

George W. bir ayakkabı atın Bush. Eğer onu vurmak, ama, puan alıyorsunuz eğer onu vurmak değil, size gülerler. Başlangıçta ise yön tuşlarını kullanmak zorunda ayakkabı başlatmak için.