Bedava Oyunlar

Geleneksel Pasyans

Solitaire oyunu

Geleneksel pasyans

Geleneksel Pasyans Değerlendirme: 3/10

Geleneksel pasyans oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz online oyun bilgisayarınıza geleneksel pasyans getiriyor. Tek kişilik bir oyun. Gördüğünüz kartı bir yüz kartları birkaç yığınları var. Bu destede uygun olan ilk dört kazık, en kartları yere sahip. Sen bir ile başlar ve kartların değerinin numaraları ile artan kadar çalışmak, kralın kartı ile bitirmek zorunda.Oyunun amacı üst yığınları oyundan tüm kartları yerleştirmektir. Ekranda kartları biterse sen oyunu kazanmak. Ve emin sadece biraz eğlenmek.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 298584 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 79 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 3.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Değerlendirme kullanıcıdan 11642 görüşlerine göre

OYNAMAK
298584 kez oynandı
Geleneksel Pasyans

Pasyans kart oyunu. Eğer üst dört sürü oyun mat tüm kartları yere denemek zorunda. Bu maça, sinek, karo ve kupa olarak her kazık kendi değerine göre kartları yere sahip. Eğer zamanınız ve yapılacak bilmiyorsanız bu oyun sadece biraz vakit geçirmenizi sağlar. Sipariş ve oyunu kazanmak için karşılık gelen destede kart yerleştirin. Mümkün olan en kısa sürede bunu çözmek için deneyin. Renk üzerinde desenli numaraları ile kartları ve oyun ekranı serbest bırakmak için yere sahip.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Geleneksel Pasyans adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Geleneksel Pasyans adlandırılan ücretsiz bu Solitaire flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Geleneksel Pasyans adlı ücretsiz bir oyun ve Solitaire ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Geleneksel Pasyans bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Solitaire en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Geleneksel Pasyans adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Geleneksel Pasyans
GERI

Solitaire en çok oynanan oyunlar

Tek Taş OYUN ►

Tek taş

3
10 üzerinden 3 - 846 oy

85812
kez oynandı

Bu ücretsiz online oyun solitaire bilgisayarınıza geri hayat verir. Bu kez ölü öldürmek için, bir solitaire oyunu almak ve eğlenmek. Sırayla kartları yere sahip. Bu ve benzeri daha sonra iki, üç, as ile başlamak gerekir. Kart güverte rakamları ile düzen ve biter tüm sayıları koyun. Sayılarla harfleri sıralama bir oyun.Kartları zaten çok ve ihtiyacınız kartları görmek gitmek kartları kaldırarak gitme ...

Hilal Pasiyans OYUN ►

Hilal pasiyans

5
10 üzerinden 5 - 82 oy

31494
kez oynandı

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda biz Pasiyans farklı türde tanıtmak. Kurulu orta kesiminde artan ve bazı diğerleri azalan uygun kartlar yerleştirerek edilmelidir. Ama kenarları sizi merkez höyükler için ihtiyacınız kartlarını almak için, azalan yanı sıra artan aynı takımdan kartları yığını olabilir. Bu basit Pasiyans ile yapmanız oldukça ne bilmiyorum zaman bu kez, eğlenceli uzun bir zam ...

Komik Tek Taş OYUN ►

Komik tek taş

5
10 üzerinden 5 - 1304 oy

19608
kez oynandı

Bir tek taş oynamaktan hoşlanırlar. it için, burayı ve yerinden istediğiniz kartları sürükleyin.